خبر   
رهنمودها   
بیانیه ها   
همایش ها   
برنامه ها   
مطالب مفید   
مهم   
سایت ها مراجع اعظام و مراکز شیعی   

 تفکر انجمن حجتیه افراد را نسبت به شرایط روز جامعه بی‌تفاوت می‌کند :
حدوداً 13 سال داشت که وارد کلاس‌های انجمن حجتیه شد. پس از 26 سال سابقه فعالیت و شرکت در برنامه‌های این گروه درنهایت به دلیل سوالات و اتفاق‌هایی که برایش رخ می‌دهد، از انجمن جدا می‌شود و خودش این جدایی را لطف و عنایت امام زمان(عج) می‌داند. وی به شرط مخفی ماندن هویت، حاضر به مصاحبه شد و داشتن نسبت سببی با تعدادی از عناصر این گروه و نگرانی از فشارهای روحی و روانی وارده از انجمن حجتیه نسبت به خود و خانواده‌اش را دلیل آن می‌داند.
 به مناسبت سوم اسفند سالروز صدور پیام مهم امام‌خمینی خطاب به روحانیون :
به مناسبت سوم اسفند سالروز صدور پیام مهم امام‌خمینی خطاب به روحانیون
 از حوثي‌ها چه مي‌دانيد؟ :
رهبر سياسي و فكري اين گروه سيد حسين حوثي فرزند بدرالدين (رهبر مذهبي زيديه صعده) است كه افكاري نزديك به شيع? جعفري اثناعشري دارد، گرچه به عللي فعلاً رهبري سياسي گروه حوثي بر عهد? برادر ايشان عبدالملك حوثي است، اما هنوز هم از نظر فكري از افكار حسين حوثي ارتزاق مي‌كنند.
 شيخ نمر باقر النمر كيست؟ :
كمتر كسي را مي‌توان در عربستان يافت كه شيخ نمر باقر النمر را نشناسد، چرا كه وي همواره بر دفاع از حقوق مردم عربستان چه شيعه و چه سني در مقابل رژيم سلطنتي آل سعود تاكيد داشته است.
 پرسش و پاسخ جالب با رئيس الازهر درباره اختلافات شيعه و سني :
دكتر احمد طيب رئيس الازهر در گفتگو با شبكه نيل مصر مطالبي درباره عقايد شيعه و سني مطرح كرد كه متن آن در ذيل از نظرتان مي‌گذرد: * خبرنگار سوال كرد آيا به نظر شما عقايد شيعه مشكل ندارد؟ - شيخ طيب جواب داد: نه چه مشكلي دارند، 50 سال پيش شيخ شلتوت فتوا داده است كه شيعه مذهب پنجم اسلام و مانند مذاهب ديگر است .....
 در شرايط فعلي بحث رابطه با آمريكا مطرح نيست :
دكتر علي مطهري: در شرايط فعلي بحث رابطه با آمريكا مطرح نيست
 ائتلاف سعودي - اسراييلي :
ائتلاف سعودي - اسراييلي تهران به عنوان هدف از: ايگور نيكلايف
 "حضرت علي(ع) از ديدگاه اهل سنت" و "كاوشي در جنايات تكفيري‌ها و سلفي ها" :
درگفتگوي صريح با مولوي نذير احمد دانشمند اهل‌سنت به مناسبت روز بزرگ عيد غدير خم مطرح شد: "حضرت علي(ع) از ديدگاه اهل سنت" و "كاوشي در جنايات تكفيري‌ها و سلفي ها"